
Witaj!
Miło mi Cię widzieć na mojej stronie! Nazywam się Wiktoria, mieszkam w okolicach Łodzi i z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym. Pasję do fotografii poczułam w 2016 roku, podczas uwieczniania mojego rodzinnego ogrodu.
Na początku zdjęcia miałby pełnić tylko rolę notatek, jednak z czasem zaczęły zyskiwać dla mnie coraz większe znaczenie, krystalizując się w pewną formę sztuki.
Dziś nie wyobrażam sobie życia bez fotografii. Razem ze Słońcem i Matką Ziemią kreuję wyjątkowe obrazy, w których Ty lub Twoje produkty mogą grać główną rolę!
W kwestii podjęcia ze mną współpracy, lub wszelkich innych pytań, zapraszam
do kontaktu na adres mailowy - czarnypaproszek@gmail.com lub ze skorzystania
z formularza kontaktowego.
Dziękuję za odwiedziny,
Namste!
Moje wyróżnienia:
- Wyróżnienie w konkursie "Czarodziejskie i czarnoksięskie" - Fundacja Fotografia Polska 2023
- Laureatka konkursu "Czworonożni członkowie rodziny" - IKEA 2023
- Laureatka konkursu "Życie jest piękne", Kieleckie Centrum Kultury, 2022
- Wyróżnienie w konkursie „Ulubiony w regionie” - uroda województwa łódzkiego, Trybunał, 2022
- Drugie miejsce w Szeroki Kadr, praca domowa - "Biżuteria", Nikon, 2022
- Laureatka konkursu "Z Kujawskim pomagamy pszczołom", Olej Kujawki, 2022
- Wyróżnienie w Szeroki Kadr, praca domowa - "Obraz nierzeczywisty", Nikon, 2022
- Laureatka konkursu "Ciekawe miejsca w województwie łódzkim", Województwo Łódzkie 2021
- Wyróżnienie w "To dobry konkurs", portret, 2021
- Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Cewe Photo Award 2021 w kategorii natura
- Laureatka konkursu "Wypoczynek z książką", Antykwariat Tezeusz, 2021
- Laureatka konkursu "Życie jest piękne", Kieleckie Centrum Kultury, 2020
- Laureatka konkursu "Ogród malowany słońcem", Columbus Energy, 2019
- Wyróżnienie w "To dobry konkurs", portret, 2019
- Wyróżnienie w Szeroki Kadr, praca domowa - "Moja rzeczywistość", Nikon, 2018
