top of page

Razem ze Słońcem i Matką Ziemią kreuję wyjątkowe obrazy, w których rękodzieło innych artystów gra główną rolę.

Fotografuję wyroby takie jak biżuteria w aranżacji natury, aby nieco odmienić podejście do fotografii produktowej i pokazać, że ona też może nosić w sobie wartość artystyczną, jednocześnie zapraszając widza do dialogu z Naturą. Interesuje mnie biżuteria, ponieważ uważam, że jest ona “uzewnętrznieniem wnętrza”. Odpowiednio dobrane dodatki potrafią określić nasz styl, który ma wpływ na to jak czytają nas inni. Pomaga nam ona wyrażać własne "ja", natomiast moim celem jest pomóc biżuterii w ukazaniu ich własnych osobowości. Biżuterię znamy i używamy już od tysięcy lat, pierwszą taką ozdobą była muszla ślimaka. Osobiście właśnie taka forma dodatków jest tą, która najbardziej mnie intryguje - biżuteria stworzona przez Matkę Naturę. Kocham łączyć ze sobą te dwa tematy, pokazując jak często są ze sobą powiązane. Dzięki mojej fotografii chciałabym zwrócić uwagę na piękno surowych kamieni szlachetnych, pereł, piór oraz na wyroby jubilerskie z motywem fauny czy flory.
Pragnę aby te fotografie, oraz przedstawiane produkty, wzmacniały nasze poczucie jedności z Ziemią.

bottom of page